INFOLINIA
Ikona, element graficzny, symbolizujący telefon
A A Ikona, element graficzny, symbol oka. To aktywny przycisk, który włącza wysoki kontrast strony
Migam
Logo ETR
Logotyp Unii Europejskiej

Nagrody i wyróżnienia

Skuteczne zarządzanie i nowoczesne inwestycje - liczne nagrody i wyróżnienia


Dzięki naszemu skutecznemu zarządzaniu i inwestycjom w nowoczesne rozwiązania, otrzymaliśmy wiele nagród i wyróżnień. To oznacza, że nasz Zakład stawia na najwyższą jakość obsługi Pacjentów. Możesz czuć się bezpiecznie i pewnie, że zadbamy o Twoje zdrowie w najlepszy możliwy sposób.

diament do złotej statuetki Lidera Polskiego Biznesu 2022

Diament do Złotej Statuetki "Lidera Polskiego Biznesu 2022"

Zostaliśmy nagrodzeni pierwszym Diamentem do Złotej Statuetki w XXX edycji konkursu Lider Polskiego Biznesu 2022 z Loży Warszawskiej Business Centre Club.

Jury konkursu brało pod uwagę wskaźniki ekonomiczne, w tym konkurencyjność na tle całej branży i osiągane wyniki, jakość i nowoczesność usług oraz zaangażowanie w działalność klubową.

 

ikona, czytaj więcej


Dyrektor Małgorzata Zaława-Dąbrowska ze statuetką VIP w ochronie zdrowia 2021

VIP w Ochronie Zdrowia 2021

15 października 2021 r. w hotelu Sheraton w Warszawie odbyła się dziewiąta już gala wyróżnień przyznawanych przez redakcję "Magazynu VIP", podczas której nagrodzeni zostali twórcy popularnych na rynku marek handlowych, efektywni menedżerowie oraz osobowości medialne, czyli wszyscy ci, którzy poprzez swoje sukcesy umacniają pozycję własnej działalności na tle reprezentowanej branży.

Dyrektor Małgorzata Zaława-Dąbrowska odebrała nagrodę w kategorii VIP w Ochronie Zdrowia za regularne podnoszenie jakości usług medycznych, modernizację infrastruktury dwunastu przychodni na terenie Żoliborza, Bielan i Łomianek oraz zakup nowoczesnego sprzętu medycznego. Wszystkie te działania wpłynęły na zwiększenie dostępności do usług medycznych oraz bezpieczeństwa zdrowotnego pacjentów.

ikona, czytaj więcej


Statuetka Anioła z sercem na dłoni dla Przychodni przy ulicy Kleczewska 56 za miejsce przyjazne bielańskim seniorom 2020

Anioł od seniorów

13 października 2021 r. w Urzędzie Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy Przychodnia przy ul. Kleczewskiej 56 została nagrodzona podczas uroczystej gali wręczenia wyróżnień przyznanych w plebiscycie „Miejsca przyjazne bielańskim seniorom 2020”.

Statuetkę anioła z sercem na dłoni oraz certyfikat, które zostały przyznane w kategorii „Placówka ochrony zdrowia”, odebrali przedstawiciele naszej przychodni.

 

ikona, czytaj więcej


Dyrektor Małgorzata Zaława-Dąbrowska z medalem europejskim 2021 w towarzystwie dwóch organizatorów konkursu BCC

Medal Europejski 2021

23 czerwca 2021 r. w siedzibie Business Center Club w Pałacu Lubomirskich w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia Medali Europejskich 32. edycji konkursu BCC. Ten prestiżowy tytuł przyznawany jest firmom, które spełniają standardy europejskie i świadczą usługi na jak najwyższym poziomie.

Dyrektor Małgorzata Zaława-Dąbrowska odebrała nagrodę przyznaną za komercyjne usługi medyczne, realizowane w przychodniach przy ul. Klaudyny 26B, Szajnochy 8 oraz Żeromskiego 13.

 

ikona, czytaj więcej

 


Dyrektor Małgorzata Zaława-Dąbrowska odbiera dyplom konkursu Osobowość 30-lecia wolności RP

Osobowość 30-lecia wolności RP

14 czerwca 2019 r. w Sangate Hotel Airport w Warszawie odbyła się uroczystość, podczas której zostały wręczone nagrody za wyróżniającą się działalność na rzecz rozwoju naszego kraju na przestrzeni ostatniego trzydziestolecia. 

Dyrektor Małgorzata Zaława-Dąbrowska odebrała laur indywidualny „Osobowość 30-lecia wolności RP”, który został przyznany za dokonania w zakresie podnoszenia jakości publicznych usług medycznych oraz otwartość na nowe wyzwania w sektorze ochrony zdrowia.


Dyrektor Małgorzata Zaława-Dąbrowska odbiera statuetkę oraz dyplom konkursu Placówka medyczna 30-lecia wolności RP

Placówka medyczna 30-lecia wolności RP

Dyrektor Małgorzata Zaława-Dąbrowska podczas gali 14 czerwca 2019 roku odebrała również nagrodę „Placówka medyczna 30-lecia wolności RP” za kompleksowość usług, nowoczesność infrastruktury oraz profesjonalną kadrę medyczną, zapewniającą bezpieczeństwo i komfort dla pacjentów.


Dyrektor Małgorzata Zaława-Dąbrowska odbiera dyplom konkursu Menedżer Roku 2018

Menedżer Roku 2018

10 stycznia 2019 roku w Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się uroczysta gala „Sukces roku w ochronie zdrowia - Liderzy medycyny”, podczas której zostały wręczone nagrody oraz wyróżnienia dla najlepszych menadżerów medycznych w kraju.

Dyrektor Małgorzata Zaława-Dąbrowska została wyróżniona za utrzymanie stabilnej sytuacji finansowej przy stałym wzroście sprzedaży usług medycznych.


Dyrektor Małgorzata Zaława-Dąbrowska odbiera dyplom konkursu Najcenniejsza Firma Zdrowia 2018

Najcenniejsza Firma Zdrowia 2018

4 września 2018 roku dyrektor Małgorzata Zaława-Dąbrowska odebrała laur IX Forum Ochrony Zdrowia w Krynicy Zdroju w kategorii „Szpitale i przychodnie publiczne”.

W ramach rankingu opracowanego przez Forum Ochrony Zdrowia oraz Europejskie Centrum Strategii i Polityk w Ochronie Zdrowia przeanalizowano 262 przedsiębiorstwa sektora medycznego w Polsce. Kapituła konkursu wybrała podmioty, których przychody ze sprzedaży przekroczyły 7 mln zł oraz w 2017 roku wykazały dodanie kapitały własne. Przeanalizowano jedenaście parametrów, wchodzących w skład trzech podstawowych zakresów, takich jak dynamika sprzedaży, innowacje oraz inwestycje. Analizowano dynamikę przychodów, wybrane wskaźniki rentowności zysku, kapitału własnego, aktywów, wskaźnik zadłużenia, dynamikę zatrudnienia oraz relacje nakładów do przychodów.


Dyrektor Małgorzata Zaława-Dąbrowska ze statuetką Lidera Polskiego Biznesu 2018 r. w towarzystwie jednego z organizatorów konkursu BCC

Lider Polskiego Biznesu 2018

12 lutego 2018 roku w siedzibie Business Centre Club przy Placu Żelaznej Bramy 10 odbyła się uroczystość wręczenia wyróżnień oraz certyfikatów członkostwa przedsiębiorcom przyjętym w poczet organizacji.

Dyrektor Małgorzata Zaława-Dąbrowska została uhonorowana Złotą Statuetką w XVII edycji konkursu Lider Polskiego Biznesu. Gremium ekspertów przeprowadziło analizę takich kryteriów, jak jakość i nowoczesność usług, inwestycje i działalność innowacyjna, dbałość o środowisko naturalne oraz działalność charytatywna. Wszystkie wskaźniki związane z działalnością SPZZLO Warszawa-Żoliborz zostały bardzo wysoko ocenione.


Dyrektor Małgorzata Zaława-Dąbrowska dziękuje za wyróżnienie w konkursie Znakomity Przywódca 2016

Znakomity Przywódca 2016

11 listopada 2016 roku na Zamku Królewskim w Warszawie zostały wręczone wyróżnienia jakościowe przyznane przez Krajową Izbę Gospodarczą, Polskie Centrum Badań i Certyfikacji oraz Polskie Forum ISO 9000.

Dyrektor Małgorzata Zaława-Dąbrowska za zarządzanie SPZZLO Warszawa-Żoliborz zgodne z zasadami Total Quality Management została nagrodzona tytułem Znakomitego Przywódcy 2016. Wyróżnienie przyznano za skuteczne zintegrowanie takich zasad kompleksowego zarządzania jakością, jak orientacja na pacjenta, przywództwo, zaangażowanie pracowników, podejście procesowe, systemowe podejście do zarządzania, ciągłe doskonalenie, podejmowanie decyzji w oparciu o fakty oraz obustronne korzystne relacje z dostawcami.


Dyrektor Małgorzata Zaława-Dąbrowska odbiera Medal Europejski 2016

Medal Europejski 2016

8 czerwca 2016 roku w Teatrze Wielkim w Warszawie odbyło się uroczyste wręczenie insygniów 27. edycji Medalu Europejskiego, zorganizowanej przez Business Centre Club, przy honorowym patronacie Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego z siedzibą w Brukseli.

Wyróżnienie dla Zakładu odebrała osobiście dyrektor Małgorzata Zaława-Dąbrowska. SPZZLO Warszawa-Żoliborz został uhonorowany za realizację świadczeń w ramach kompleksowej ambulatoryjnej opieki zdrowotnej, obejmującej podstawową opiekę zdrowotną, ambulatoryjną opiekę specjalistyczną, stomatologię i ortodoncję, rehabilitację i fizjoterapię, zdrowie psychiczne i leczenie uzależnień, medycynę szkolną, medycynę pracy, transport sanitarny oraz usługi diagnostyczne.

Chińska maksyma głosi: jeśli chcesz mieć szybki efekt, to sadź ryż, a jeśli chcesz mieć efekt na pokolenia, to inwestuj w ludzi.

Dyrektor Małgorzata Zaława-Dąbrowska odbiera statuetkę Polska Nagroda Jakości 2015

Polska Nagroda Jakości 2015

Uroczyste wręczenie insygniów prestiżowego konkursu organizowanego przez Krajową Izbę Gospodarczą, Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. oraz Klub Polskie Forum ISO 9000 odbyło się 11 listopada 2015 roku na Zamku Królewskim w Warszawie.

SPZZLO Warszawa-Żoliborz został laureatem XXI edycji konkursu w kategorii „Organizacje publiczne – ochrona zdrowia”. Nagroda została przyznana za skuteczne zarządzanie podmiotem leczniczym zgodnie z takimi zasadami Total Quality Management, jak orientacja na klienta, przywództwo, zaangażowanie pracowników, podejście procesowe, systemowe podejście do zarządzania, ciągłe doskonalenie, podejmowanie decyzji w oparciu o fakty oraz obustronne korzystne relacje z dostawcami.

Dyrektor Małgorzata Zaława-Dąbrowska odbierając nagrodę podziękowała ponad siedmiuset siedemdziesięciu pracownikom za pełen profesjonalizm w działaniach na rzecz pacjentów, podkreślając, iż zgodnie z zasadami zarządzania przez jakość, ważne jest zaangażowanie każdego pracownika w doskonalenie najdrobniejszych aspektów działalności przedsiębiorstwa. Efektywne inwestycje kadrowe podsumowała chińskim przysłowiem.


Dyrektor Małgorzata Zaława-Dąbrowska odbiera dyplom konkursu Mazowiecka Nagroda Jakości 2014 z rąk jednego z organizatorów konkursu

Mazowiecka Nagroda Jakości 2014

27 marca 2014 roku na Bielańskiej Scenie Kameralnej Urzędu Dzielnicy Bielany odbyła się uroczystości z okazji obchodów Światowego Dnia Zdrowia, podczas której dyrektor Małgorzata Zaława-Dąbrowska odebrała insygnia Mazowieckiej Nagrody Jakości.

Nagroda MNJ w kategorii „Organizacja Ochrony Zdrowia” stanowi potwierdzenie wysokiej jakości usług medycznych i skutecznego zarządzania zgodnie z wytycznymi Total Quality Menagement. Mazowiecka Nagroda Jakości to wyróżnienie przyznawane przedsiębiorstwom za wdrażanie koncepcji zarządzania opartego na 9 filarach: przywództwo, polityka i strategia, zarządzanie ludźmi, zarządzanie zasobami, zarządzanie procesami, satysfakcja klientów/pacjentów, satysfakcja pracowników, współpraca z otoczeniem oraz efekt końcowy.


Dyrektor Małgorzata Zaława-Dąbrowska przemawia podczas uroczystości wręczenia nagród Menedżer Roku 2011

Menedżer Roku 2011

Dyrektor Małgorzata Zaława-Dąbrowska została uhonorowana tytułem Menedżera Roku 2011 w XII edycji konkursu Sukces Roku w Ochronie Zdrowia - Liderzy Medycyny,  jako menedżer jednostki działającej w ramach publicznego zakładu opieki zdrowotnej.

Celem konkursu było wyłonienie i nagrodzenie osób oraz podmiotów, które w 2011 roku odniosły sukces w ochronie zdrowia. Ostatecznego wyboru laureatów dokona kapituła, w której skład weszły najbardziej wpływowe osoby ze świata medycyny, w tym byli ministrowie zdrowia, wybitne osobistości z sektora zdrowotnego oraz szefowie najważniejszych organizacji medycznych.


Dyrektor Małgorzata Zaława-Dąbrowska odbiera gratulacje od prezydenta Bronisława Komorowskiego podczas uroczystości wręczenia godła promocyjnego Teraz Polska 2010

Teraz Polska 2010

23 lipca 2010 roku w Belwederze odbyła się uroczystość przyznania godeł promocyjnych Teraz Polska najbardziej zasłużonym przedsiębiorstwom w kraju. SPZZLO Warszawa-Żoliborz został uhonorowany za usługi rehabilitacyjne dla dzieci i młodzieży realizowane w przychodni przy ul. Karola Szajnochy 8.

Nagrodę z rąk prezydenta Bronisława Komorowskiego odebrała osobiście dyrektor Małgorzata Zaława-Dąbrowska.

 

Rankingi ekonomiczne


Czytaj także:


Logotypy programu zrealizowanego z dofinansowaniem z Unii Europejskiej
Logotyp: szybka terapia onkologiczna Logotyp: NFZ Logotyp: Rzetelna Firma

Copyrights 2024 | Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Żoliborz | Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałow w całosci lub w części bez zgody właściciela jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

Projekt i wykonanie


Logo Agencji PR PReal’s

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies więcej Ikona, element graficzny, strzałka w prawo z aktywnym linkiem do treści na temat polityki cookies