Logotyp Unii Europejskiej
INFOLINIA
Ikona, element graficzny, symbolizujący telefon
A A Ikona, element graficzny, symbol oka. To aktywny przycisk, który włącza wysoki kontrast strony

Przychodnie

Zdjęcie lekarza w okularach

Przychodnie

ul. Conrada 15, Warszawa
conrada@spzzlo.pl
Infolinia 22 11 66 800
tel. 22 663 21 54
kom. 798 118 393

Ikona, element graficzny, symbolizujący lokalizację
ul. Elbląska 35, Warszawa
elblaska@spzzlo.pl
Infolinia 22 11 66 800
tel. 22 633 42 77
kom. 784 474 218
Ikona, element graficzny, symbolizujący lokalizację
ul. Felińskiego 8, Warszawa
felinskiego@spzzlo.pl
Infolinia 22 11 66 800
tel. 22 839 24 40
kom. 784 402 091
Ikona, element graficzny, symbolizujący lokalizację
ul. Klaudyny 26B, Warszawa
klaudyny@spzzlo.pl
Infolinia 22 11 66 800
tel. 22 833 00 00
kom. 798 117 979
Ikona, element graficzny, symbolizujący lokalizację
ul. Kleczewska 56, Warszawa
kleczewska@spzzlo.pl
Infolinia 22 11 66 800
tel. 22 834 83 28
kom. 798 118 389
Ikona, element graficzny, symbolizujący lokalizację
ul. Kochanowskiego 19, Warszawa
kochanowskiego@spzzlo.pl
Infolinia 22 11 66 800
tel. 22 633 10 11
kom. 664 943 678
Ikona, element graficzny, symbolizujący lokalizację

ul. Kochowskiego 4, Warszawa
kochowskiego@spzzlo.pl
Infolinia 22 11 66 800
tel. 22 839 47 36

Ikona, element graficzny, symbolizujący lokalizację
ul. Sieciechowska 4, Warszawa
sieciechowska@spzzlo.pl
Infolinia 22 11 66 800
tel. 22 561 57 60
kom. 798 118 378
Ikona, element graficzny, symbolizujący lokalizację
ul. Szajnochy 8, Warszawa
szajnochy@spzzlo.pl
Iinfolinia 22 11 66 800


Ikona, element graficzny, symbolizujący lokalizację
ul. Szpitalna 6, Łomianki
lomianki@spzzlo.pl
Infolinia 22 11 66 800
tel. 22 751 10 55
kom. 728 829 413
Ikona, element graficzny, symbolizujący lokalizację

ul. Wrzeciono 10C, Warszawa
wrzeciono@spzzlo.pl
Infolinia 22 11 66 800
tel. 22 835 30 01
kom. 784 491 672

Ikona, element graficzny, symbolizujący lokalizację

ul. Żeromskiego 13, Warszawa
zeromskiego@spzzlo.pl
Infolinia 22 11 66 800
tel. 22 834 24 31
kom. 784 406 562

Ikona, element graficzny, symbolizujący lokalizację

Logotypy programu zrealizowanego z dofinansowaniem z Unii Europejskiej
Logotyp: szybka terapia onkologiczna Logotyp: NFZ Logotyp: Rzetelna Firma

Copyrights 2011-2020 Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Żoliborz. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałow w całosci lub w części bez zgody właściciela jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

Projekt i wykonanie


Logo Agencji PR PReal’s

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies więcej Ikona, element graficzny, strzałka w prawo z aktywnym linkiem do treści na temat specjalistycznych usług