INFOLINIA
Ikona, element graficzny, symbolizujący telefon
A A Ikona, element graficzny, symbol oka. To aktywny przycisk, który włącza wysoki kontrast strony
Migam
Logo ETR
Logotyp Unii Europejskiej

Przychodnie

Zdjęcie lekarza w okularach

Przychodnie

ul. Josepha Conrada 15
01-922 Warszawa
conrada@spzzlo.pl
tel. 22 663 21 54
kom. 798 118 393

Ikona, element graficzny, symbolizujący lokalizację

ul. Elbląska 35
01-737 Warszawa
elblaska@spzzlo.pl
tel. 22 633 42 77
kom. 784 474 218

Ikona, element graficzny, symbolizujący lokalizację

ul. Alojzego Felińskiego 8
01-513 Warszawa
felinskiego@spzzlo.pl
tel. 22 839 24 40
kom. 784 402 091

Ikona, element graficzny, symbolizujący lokalizację

ul. Klaudyny 26B
01-684 Warszawa
klaudyny@spzzlo.pl
tel. 22 833 00 00
kom. 798 117 979

Ikona, element graficzny, symbolizujący lokalizację

ul. Kleczewska 56
01-825 Warszawa
kleczewska@spzzlo.pl
tel. 22 834 83 28
kom. 798 118 389

Ikona, element graficzny, symbolizujący lokalizację

ul. Jana Kochanowskiego 19
01-864 Warszawa
kochanowskiego@spzzlo.pl
tel. 22 633 10 11
kom. 784 450 569

Ikona, element graficzny, symbolizujący lokalizację

ul. Wespazjana Kochowskiego 4
01-574 Warszawa
kochowskiego@spzzlo.pl

tel. 22 839 47 36

Ikona, element graficzny, symbolizujący lokalizację

ul. Sieciechowska 4
01-928 Warszawa
sieciechowska@spzzlo.pl
tel. 22 561 57 60
kom. 798 118 378

Ikona, element graficzny, symbolizujący lokalizację

ul. Karola Szajnochy 8
01-637 Warszawa
szajnochy@spzzlo.pl

Infolinia 22 11 66 800

Ikona, element graficzny, symbolizujący lokalizację

ul. Szpitalna 6
05-092 Łomianki
lomianki@spzzlo.pl
tel. 22 751 10 55
kom. 728 829 413

Ikona, element graficzny, symbolizujący lokalizację

ul. Wrzeciono 10C
01-961 Warszawa
wrzeciono@spzzlo.pl
tel. 22 835 30 01
kom. 784 491 672

Ikona, element graficzny, symbolizujący lokalizację

ul. Stefana Żeromskiego 13
01-877 Warszawa
zeromskiego@spzzlo.pl
tel. 22 834 24 31
kom. 784 406 562

Ikona, element graficzny, symbolizujący lokalizację

Czytaj także:


Logotypy programu zrealizowanego z dofinansowaniem z Unii Europejskiej
Logotyp: szybka terapia onkologiczna Logotyp: NFZ Logotyp: Rzetelna Firma

Copyrights 2011-2021 Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Żoliborz. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałow w całosci lub w części bez zgody właściciela jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

Projekt i wykonanie


Logo Agencji PR PReal’s

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies więcej Ikona, element graficzny, strzałka w prawo z aktywnym linkiem do treści na temat specjalistycznych usług